PAYLAŞ
   LoL yine şampiyon çıkarma konusunda hızlı bir formda ilerliyor. Gün geçmiyor ki League Of Legends’e (LOL) yeni şampiyon gelmesin. ORNN, 138. Şampiyon olarak LoL Dünyasına katılıyor. ORNN‘un diğer şampiyonlardan çok farklı yeni mekaniklere sahip olması ona olan ilgiyi arttıracak gibi duruyor. ORNN, PBE sunucusunda deneniyor ve yeni bir kaç yamada oyuna gelmesi tahmin ediliyor.
Ornn, mahremiyetine diğer çoğu yarı-ilahtan daha fazla önem veren biri. Kadim bir volkanın derinliklerinde yaşayan Ornn, içlerindeki erimiş kayalarla fokurdayan kazanları harlayarak eşi benzeri görülmemiş kalitede eşyalar dövüyor. Ancak bu derinliklerde Ornn bir bela seziyor; ilahi varlıklar bir kez daha fanilerin hayatlarına karışma peşinde. Ufuktaki savaşlar sırasında hem Freljord hem de dünyanın geri kalanı iyi bir demirciye ihtiyaç duyacak.

PASİF: YAŞAYAN OCAK VE USTA ZANAATKÂR

ORNN burada(pasifinde) çatışma dışında olduğu her yerde kendine eşya dövebiliyor ve takımında ki her şampiyona birer adet belirli eşyaların geliştirilmesinde olanak sağlıyor.

BİLGİLENDİRME: Bu eşya geliştirme geç oyunda her oyununun eşyaları tamamken sizin takımın ORNN sayesinde avantaj elde etmesini sağlıyor.

Q: VOLKANİK PATLAMA

 

Q Yeteneği ise ileriye doğru bir yarık açarak fiziksel hasar verir ve yarığın sonunda bir süre sonra bir duvar oluştur.

UNUTMAYIN: Bu duvar stratejik bir hal alabilir. (Örnek: Vayne E’si veya Poppy E’si ile kombolanabilir.)

W: HARLI ATEŞ

 

W Yeteneği ile dururlamayan ORNN ateş püskürür ve ateşin sonuna maruz kalan rakipler kavrulur ve durdurur. ORNN Kavruk rakibe vurduğunda ise hasar vererek geriye doğru savurur.

E: KAVURAN HÜCUM

 

E Yeteneğinde ORNN hücum ederek üzerinden geçtiği rakiplere hasar verir ve duvara yakın kullanıldığında belirli alan içindeki rakipleri zıplatır.

EKSTRA OLARAK: Şampiyonlar tarafından oluşturulmuş duvarları yıkar geçer. Buna kendi duvarı da dahil. (Örnek: Taliyah Ultisi.)

R: OCAĞIN ÇAĞRISI

 

ORNN için takım savaşlarını başlatacak muazzam yetenek olan ultisi ise hedef bölgeye dev bir elemental çağırır ve elemantelin altında ezilen rakipler kavruk etkisine girer, ORNN’a yaklaşan elementale çarparak ORNN farklı bir yönde gitmesini sağlayabilir ve aynı etkiler tekrar yaşanır.

ORNN hakkında daha fazla detaylı bilgi için:
http://tr.leagueoflegends.com/tr/featured/champion-reveal-ornn

 

ORNN OYNANIŞ VE ANLATIM VİDEOLARI

  • İlerleyen zamanlarda ORNN’a ait rün, kabiliyet ve eşya seti gibi analizler için yorumlarsanız isteğinize bağlı sizin için araştırmalarla bir içerik daha oluşturabiliriz.

4 YORUMLAR

  1. Çok iyi bir şampiyon skileri falan takım savaşında çok etkili tavsiye ederim orman veya support mainleri olanlara.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here