Ana sayfa Oyun Gta 5 Online ...

Gta 5 Online Hızlı Para ve Level Kasmak

361 views
0
PAYLAŞ
Gta 5 Online Para Kasmak

Gta Online Para ve Level Kasmak

GTA Online, oyunu anlatmama gerek yok sanırım gta 5 online diyebiliriz serbest dünyada aklınıza gelebilecek herşeyi yapacağınız bir oyun tabiki Online arkadaşlarınızla. 🙂
Yıldızlar

Haritada yıldız ikonu olarak görebileceğiniz görevleri tek başınıza ya da grup halinde, arkadaşlarınızla yapabilirsiniz. Grup halinde yaptığınız görevlerden, yalnız yaptığınız kazanca göre %20 daha fazla RP kazanırsınız.

Yıldız ikonlu görevlerden bazıları hırsızlıkla alakalı. Görev için bir yerden bir paket çalıp başka bir yere iletmeniz istenebilir. Görevde başarılı olabilmek için bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Örneğin görev yerine gittiğiniz anda hemen silahınızı kuşanıp gitmek yerine başarı oranınızı arttıracak şeyler düşünmelisiniz. Aksi halde yakalanıyor, ölüyor ve paranızdan oluyorsunuz. Oyun bir yapay zeka bu yüzden yapacağınız şey oldukça basit. Görev yerine gidin birkaç adamı öldürdükten sonra arabaya geri dönün. Tekrar çıkın bir kaç kişi daha öldürün. Birkaç deneme sonunda ortamın temizlendiğini göreceksiniz. Oyun algoritmasını yanıltarak, yapay zekayı yenmiş oluyorsunuz.

Yarışlar

Bir yanda gerçek oyuncular diğer yanda oyunun yapay zekası var. Gerçek oyuncularla yarış yapmak birçok ihtimal doğurur. Karşınızdaki oyuncu sizden daha deneyimli olabilir bu da sizi kolayca alt etmesine yardımcı olabilir. Bu yüzden yapay zekayla yarışmayı tercih edin. Böylece kazanma olasılığınızla birlikte kasanızdaki para da yükselecektir. Bu size deneyim de kazandıracak böylelikle zamanla gerçek oyuncularla rahatça yarışabileceksiniz. Uçuş dinamiği zor uçak ve diğer hava araçlarının kullanımını öğrenmek RP’nizi katlayacaktır.

İçki deposu soygunları

Alışveriş merkezleri, içki dükkanları gibi mekanlar sizin soygun için seçebileceğiniz en iyi mekanlardır. Mesela Vespucci Plajı’ndan kendinize bir maske alın ve soygundan sonra aranma seviyenizi düşürün. Soygunlarda elde ettiğiniz başarı ve uğraştığınız diğer ayak işleri yeni başlayan oyuncular için CEO ya da VIP olmak adına çıktığınız basamaklardır. Başta zorlanabilirsiniz zamanla deneyim edinecek ve o basamakları daha hızlı çıkmaya başlayacaksınız. Soygun için girdiğiniz mekanda ilk hedefiniz güvenlik görevlisi olmalı. Öldürmek yerine korkutmayı tercih edin. Ne kadar az kişi öldürürseniz aranma seviyeniz de o kadar düşük olur. Az kişi öldürmeli ve bunu sessiz halletmelisiniz. Gereksiz yere, zevk için adam vurmayın. Hızlı, sessiz ve kansız bir soygun olmalıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here